Kontakt

Imię, nazwisko lub nazwa firmy (wymagane)                   Adres email (wymagane)

Temat                                                                                       Numer telefonu (opcjonalne)

Treść wiadomości


Kolanko Transport Spółka z o.o. Spółka Komandytowa
Borkowo, ul. Nowowiejska 7
83-330 Żukowo

as


Adam Syldatk
Zarząd




adam.syldatk@kolanko.pl
ac


Anna Grubba
Kierownik ds. spedycji

anna.grubba@kolanko-transport.pl
tel: +48 58 6810348 w.1
mobile: +48 695359050
trans id: 3104-6
aj


Anna Jermołowicz
Kierownik ds. transportu

anna.jermolowicz@kolanko.pl
tel: +48 58 6810348 w.1
mobile: +48 665510022
trans id: 3104-12
dk


Dawid Kaczor
Spedytor

dawid.kaczor@kolanko.pl
tel: +48 58 6810348 w.9
mobile: +48 697330477
trans id: 3104-11
dk


Wanda Kanka
Spedytor promowy

wanda.kanka@kolanko.pl
tel: +48 58 6810348 w.6
mobile: +48 663620444
trans id: 3104-14
rm


Robert Miłosz
Spedytor

robert.milosz@kolanko-transport.pl
tel: +48 58 6810348 w.6
mobile: +48 665980210
trans id: 3104-23
rm


Aleksandra Petta
Spedytor

aleksandra.petta@kolanko-transport.pl
tel: +48 58 6810348 w.6
mobile: +48 661880777
trans id: 3104-24
lg


Leszek Groth
Spedytor

leszek.groth@kolanko-transport.pl
tel: +48 58 6810348 w.6
mobile: +48 669755111
trans id: 3104-20
wr


Waldemar Redzimski
Spedytor

waldemar.redzimski@kolanko-transport.pl
tel: +48 58 6810348 w.6
mobile: +48 667388900
trans id: 3104-19
ja


Anabella Jank
Kierownik ds. administracji

anabella.jank@kolanko.pl
tel: +48 58 6810348 w.2
mobile: +48 783704600
trans id: 3104-13
kl


Katarzyna Łobocka
Faktury i płatności

katarzyna.lobocka@kolanko-transport.pl
tel: +48 58 6810348 w.2
mobile: +48 669140055
trans id: 3104-16
kl


Malwina Czerwińska-Słupecka
Faktury i płatności

malwina.czerwinskaa@kolanko.pl
tel: +48 58 6810348 w.2
mobile: +48 783701100
trans-id: 3104-9
rg


Robert Grzenkowski
Dyspozytor

robert.grzenkowski@kolanko-transport.pl
mobile: +48 693963311